آشنایی با پرگار

پرگار یک اپلیکیشن آموزشی است که شما را با چند کلیک به سادگی به دنیایی از ویدئوهای آموزشی به روز دنیا متصل می کند. موضوعات ارائه شده در پرگار بسیار متنوع اند و تقریبا هر کس از هر گروه سنی و با هر سلیقه ای، آموزش مورد نظر خود را در پرگار پیدا خواهد کرد.

آموزش های پرگار با محوریت و تمرکز بر روی مهارت های مورد نیاز برای وارد شدن به بازار کار آماده شده اند و امید است تا بتوانیم امکانی را فراهم کنیم که این مهارت ها هر چه بیشتر و با کیفیت بهتر در اختیار عموم قرار گیرند.

در پرگار شما می توانید به بیش از 5000 ویدئو آموزشی در موضوعات مختلف شامل برنامه نویسی و بازی سازی، آموزش کار با نرم افزارهای کاربردی، عکاسی، نقاشی، آموزش آکادمیک، کسب و کار و کار آفرینی، سبک زندگی و ... دسترسی داشته باشید. همچنین می توانید محتواهای آموزشی زبان اصلی موجود در پرگار را با دوبله و زیرنویس اختصاصی مشاهده کنید.


ویدئو

کد هدیه پرگار

مرحله اول:

پس از نصب نرم افزار و وارد کردن اطلاعات درخواستی جهت لاگین ، به قسمت پروفایل وارد شوید.


در صفحه پروفایل ، مشخصات وارد شده توسط کاربر و اطلاعات مربوطه قابل مشاهده می باشد. درلیست امکاناتی که در صفحه پروفایل قرار دارد گزینه دوم مربوط به تخفیف ها و وارد کردن کد هدیه می باشد.

مرحله دوم:

در قسمت تعیین شده کد هدیه درج شده بر روی کارت خود را وارد نموده سپس ارسال نمایید.

مرحله آخر:

پس از ارسال کد و دریافت تاییدیه فعالسازی بسته، کاربر می تواند نوع و مشخصات بسته هدیه خود را در قسمت پروفایل -> اشتراک ها مشاهده نماید.


دانلود اپلیکیشن پرگار